Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
6 sie 2015
Aktywny tydzień na Węgrzech

Uzdrowisko Heviz to chyba najbardziej znany w Europie węgierski kurort. Zaliczany jest do balatońskich, choć od węgierskiego jeziora dzieli go odległość ośmiu kilometrów. Sławę przyniosło mu jezioro Hévíz - największe jezioro termalne na świecie.
Jedziemy wygrzać kości w największym w Europie jeziorze termalnym w Heviz na Węgrzech.

Aktywność utworzona przez jednego z naszych użytkowników.

PLAN WYCIECZKI

Nocujemy w Keszthely-Vonyarcvashegy nad Balatonem w domu letniskowym z ogrodem, tarasem, grillem, meblami ogrodowymi itp. Jedziemy 7-mio osobowym autem z przyczepą i kajakiem - dla każdego z chętnych organizator może zabrać rower (razem 7 szt.).
W programie: kąpiele w termach leczniczych (leczą wszystko-nawet złamane serca), plażowanie nad Balatonem (mieszkamy ok 200 m od plaży), wycieczki kajakowe, rowerowe, piesze, kolejowe, samochodowe, piknik nad Balatonem, imprezki przy grillu, degustacja palinki, tokaju (i podobnych, leczniczych płynów), gulaszu, zupy rybnej i innych węgierskich specjałów.
Jedziemy razem, ale czas spędzamy tak jak chcemy, nikt nie zmusza nikogo do niczego - pełny luz. Plany podejmujemy wspólnie w zależności od pogody, chęci i możliwości.

Wyjazd ze Świeradowa Zdroju (tu można zostawić auta) 29.08.2015 ok. 8.00, powrót 05.09.2015 wieczorem. Można przyjechać wcześniej np. w piątek 28.08 i przespać się w pensjonacie z którego wyruszamy (cena noclegu - 45 zł+3 zł klimatyczne)

Cena 1090 zł (nie podlega rozliczeniu) zawiera: dojazd z/do Świeradowa ( i wszystkie opłaty z nim związane), noclegi, pełne wyżywienie z kawą z herbatą (wszystko-do woli), grill na przywitanie, 1 dojazd autem do jeziora termalnego w Heviz.

Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej ok. 6,50 zł/doba, opłat za parkingi, wejściówek na termy (ok.40 zł - 4 godz.) i biletów na (ewentualne) wycieczki fakultatywne.
Zadatki w kwocie 500 zł wpłacamy do 05.08.2015. Namiary podam zainteresowanym na prywatną pocztę. Resztę-590 zł do 27.08.2015.

Uwaga! Zadatki zwracane są tylko po znalezieniu zastępstwa na swoje miejsce, osobom, które nie załapią się z powodu braku miejsc lub w przypadku odwołania imprezy.

To jest prywatny wyjazd i osoby biorące w nim udział jadą na własną odpowiedzialność i ryzyko. Zalecane jest indywidualne ubezpieczenie.
Wpłata zaliczki stanowi akceptację ceny i warunków imprezy.

O kolejności decyduje data wpływu zadatku.
Rozliczeniowcom, malkontentom i marudom- DZIĘKUJEMY, pozostałych serdecznie zapraszamy !!!

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Stanisław
Nowy Sącz
siłownia, bieganie,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Martyna
Poznań
kino, kręgle, bilard, spacer, koncert, kawa, herbata, wędrowanie, urban exploration, kajakarstwo, jazda konno,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Girl
Radom
jazda na rowerze,