Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
29 gru 2015
Longboardowózek- zabawa gwarantowana dla rodziców i dzieci

Wygląda na to, że zwykła jazda na rowerze z krzesełkiem przeznaczonym dla mniejszego pasażera odeszła do lamusa. Enter Quinny- jeden z najlepszych europejskich projektantów wózków dziecięcych zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie na podróż rodziców z dzieckiem - longboardowózek.

Longboard to jak sama nazwa wskazuje to "długa deska", która jest jednak większa, stabilniejsza i bezpieczniejsza od klasycznej deskorolki. Innowacyjność deskorolki Enter Quinny polega na tym, iż z przodu dołączony jest do niej wózek. Projekt był tworzony przez 2 lata, a jego oficjalna premiera miała miejsce kilka dni temu.

Mimo tego iż siedzisko dla dziecka posiada wystarczające zabezpieczenia na ręce i nogi, pod żadnym pozorem nie należy zapominać o kasku. Z tego powodu, iż "dwuosobowy longboard" został zaakceptowany tylko przez europejskie standardy bezpieczeństwa, jak na razie jest on dostępny tylko na terenie Europy. Jego przybliżona cena sięga 600 Euro.

Zobaczcie jak wygląda używanie tego wynalazku w praktyce, poniżej filmik pokazujący wspólną jazdę pewnego taty i jego córki po słonecznych ulicach Barcelony.Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Girl
Radom
jazda na rowerze,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Emila
Gdańsk
jazda na rowerze, kręgle, spacer, badminton, wędkowanie, tenis stołowy, gry planszowe, joga,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Magda
Elbląg
jazda na rowerze, nordic walking,