Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
12 lut 2016
Konkurs "Pupil na smyczy"

Do zakładki "zaufali nam" niedawno został dodany magazyn cztery łapy. Razem z osobami prowadzącymi magazyn postanowiliśmy zorganizować konkurs. pt "pupil na smyczy" który będzie promował wyprowadzanie psa na smyczy.

Kilka dni temu pojawił się wpis w którym poprosiliśmy o to byście pochwalili się swoimi czworonożnymi zwierzętami żeby zobaczyć jak dużo was jest. Rezultat przerósł nasze oczekiwania bo mimo małego odzewu w komentarzach pod postem, otrzymaliśmy naprawdę wiele wiadomości mailowych z różnymi zdjęciami a nawet filmikami na których uwiecznione jest to jak spędzacie wolny czas z swoimi pupilami.

https://www.facebook.com/aktywnierazempl/posts/1068190863212405">

Do zakładki zaufali nam / wsparli nas dołączyliśmy magazyn Cztery Łapy. Macie w domu psa lub kota :D ?Napiszcie coś o...

Posted by aktywnie-razem.pl on 2 luty 2016

Organizatorzy konkursu
Magazyn Cztery Łapy i aktywnie-razem.pl

Co należy zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

1. polubić fanpage aktywnie-razem i Magazyn Cztery Łapy

2. Udostępnić post konkursowy zamieszczony tutaj

3. Zrobić zdjęcie promujące wyprowadzanie psa na smyczy i wysłać je na maila: pupilnasmyczy@aktywnie-razem.pl

W mailu ma być zamieszczony link do swojego profilu na facebook'u w celu weryfikacji oraz imię i nazwisko.

Z osób które poprawnie wykonały wszystkie punkty powyżej zostanie wybrane najlepsze zdjęcie, a osoba która je wykonała i wysłała otrzyma nagrodę. Zgłoszenia są przyjmowane przez 7 dni od 12.02.2016 (15.00) do 19.02.2016 (15.00) wyniki konkursu będą podane w weekend (20-21/02/2016)

Nagroda

nagroda

Zwycięzca otrzyma smycz flexi vario!
Smycze Flexi Vario wraz z akcesoriami pozwalają na dowolną kompozycję elementów składowych, takich jak smycze automatyczne z regulowaną wielkością rękojeści, paski z budowaną listwą oświetleniową led, specjalnie skonstruowane paski redukujące szarpnięcia, podwójne smycze dla małych piesków oraz systemy oświetlenia montowane na rękojeści smyczy. Dodatkowe pojemniki, które można dołączyć do smyczy, to idealny schowek na rzeczy niezbędne na spacerze: przysmaki lub woreczki do sprzątania odchodów.

Administratorem danych osobowych zgromadzonych w związku z Konkursem jest Organizator. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych i przesyłanych zdjęć przez serwisy aktywnie-razem.pl i cztery-lapy.pl dla celów związanych z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu. Dane osobowe uczestników Konkursu przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w Konkursie.

konkurs

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Jacek
Ruda Śląska
łyżwy, teatr, rolki, spacer, gokarty, squash, ASG, skoki na bungee, ognisko, grill, gry planszowe,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Karolina
Lublin
jazda na rowerze, rolki, wędrowanie, sporty walki,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Adam
Poznań