Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
19 maj 2016
Zapowiedź biegowego reality show

To pierwszy tego rodzaju program. Jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule , pomysłodawcami są Matt Damon i Ben Affleck. Od czasu informacji o castingach, nie pojawiało się wiele wiadomości o The Runner. Aż do teraz.

Zapowiedź tego, co będzie się działo już na początku lipca, ujawnia tylko skrawek przygód, jakie będą przeżywać uczestnicy reality show. Mimo to wideo napawa optymizmem i jak dobry trailer filmu zachęca do śledzenie poczynań wybrańców.Zabawa w The Runner

W marcu 2016 roku Matt Damon oraz Ben Affleck ogłosili casting na udział w ich biegowym reality show. The Runner to przygoda dla tych, którzy uwielbiają biegać. Uczestnicy dzieleni są na 8 par "poszukiwaczy" oraz pojedynczych "biegaczy". Ci pierwsi muszą wytropić uciekających biegaczy, zanim dotrą oni do miasta-mety. Nagroda robi wrażenie. Każdy uczestnik walczy o 1 mln dolarów. To więcej niż można sobie nawet wyobrazić.

Zapowiedź wideo ujawnia, jak będzie wyglądało reality show. Dowiadujemy się z niego, z jakich środków mogą korzystać uczestnicy. I okazuje się, że nie będzie to taki zwykły pościg. "Biegacze" mogą uciekać każdą dostępną drogą - klatkami schodowymi, kajakami. Istnieje również możliwość ukrywania się na przykład w garażach. Jak widać, prawdopodobnie niewiele w tym wszystkim będzie biegania.

Reality show na smartfonie

"Poszukiwacze" mogą śledzić "biegaczy" za pomocą aplikacji na smartfona - Verizon p90. To właśnie tutaj będzie transmitowane reality show. Przekaz nie zostanie udostępniony ani w telewizji, ani w internecie. W bardzo łatwy sposób można więc rozpoznać, w jakim miejscu znajdują się uciekinierzy - o ile ma się oczywiście dobrą pamięć do miejsc.

Kolejnym plusem jest to, że nawet widzowie mogą pojawić się na planie kręcenia programu. Dzięki obserwowaniu poczynań obu grup, będzie można się spotkać z osobami biorącymi udział w The Runner.

Verizon p90 transmituje obecnie wiele ekskluzywnych serii, czyli materiałów, które nie są dostępne w normalnej telewizji. Jest ich około 50, a platforma ma na nie wyłączność.

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Magda
Elbląg
jazda na rowerze, nordic walking,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Stanisław
Nowy Sącz
siłownia, bieganie,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Kamil
Piwniczna-Zdrój
jazda na rowerze, siłownia, bieganie, bilard, spacer, piłka nożna, siatkówka, kawa, herbata, wędrowanie, ognisko, grill,