Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
11 sie 2016
Ursus zaserwuje naleśniki z… betoniarki
Miasto: Warszawa

Popularne food trucki to przeżytek – tego w Warszawie jeszcze nie było. 20 sierpnia mieszkańcy stolicy zjedzą naleśniki z… betoniarki. Początek o godzinie 10.00 w Ursusie, na osiedlu Alpha Park. Wstęp wolny do wyczerpania naleśników.

Ursus, dzielnica niegdyś kojarzona wyłącznie z fabryką traktorów, dziś prężnie się rozwija i jest miejscem atrakcyjnym z punktu widzenia rodzin i osób planujących przyszłość. Takie osoby doceniają dobre połączenie z innymi częściami stolicy, a także bliskość szkół, przedszkoli, sklepów i terenów zielonych. W dzielnicy nie brakuje ciekawych wydarzeń. Już 20 sierpnia (sobota) przyjedzie tutaj kucharz, który przygotowując naleśniki wykorzystuje nie mikser, a betoniarkę. Dzięki urządzeniu powstałe ciasto nie ma grudek i staje się wyjątkowo delikatne, a show jest gwarantowane.

O tym jak wygląda proces tworzenia naleśników z betoniarki, a także jak smakują, warto się przekonać osobiście. 20 sierpnia od godziny 10.00 naszych mieszkańców i klientów częstować będziemy naleśnikami z betoniarki. Dlaczego akurat naleśniki z betoniarki?- Dzięki tej nietypowej akcji chcemy zintegrować się z sąsiadami, których widujemy na co dzień, szczególnie tych, którzy zamieszkali dopiero co w nowo oddanym budynku przy ul. Starodęby 8 - mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie. – Jesteśmy w trakcie budowy kolejnego etapu – betoniarki nie są nam obce. Budowa kolejnych dwóch budynków idzie błyskawicznie – w chwili obecnej jesteśmy już po stanie „0” – dodaje.

Mieszkanie w Ursusie opłaca się

Ursus zaserwuje naleśniki z… betoniarki

Wydarzeniu towarzyszyć będzie dzień otwarty organizowany przez dewelopera. Osoby, które odwiedzą tego dnia osiedle Alpha Park mogą liczyć na ofertę specjalną – wszystkie trzypokojowe mieszkania o powierzchni 62 mkw. będzie można kupić za 6352 zł/mkw.

Taka cena oznacza, że mieszczą się w limicie programu Mieszkanie dla Młodych, który pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Choć budżet MdM na lata 2016-2017 uległ wyczerpaniu, mieszkańcy Warszawy mogą rezerwować pieniądze przeznaczone na rok 2018. Warunek jest jeden – lokal musi zostać wówczas wydany właścicielowi. W całej stolicy takich mieszkań jest niewiele, tylko co dziesiąte spełnia wymogi cenowe i metrażowe rządowego programu. Dodatkowo proponujemy naszym klientom wygodny, oszczędny system płatności 10/90 - 10% wartości nieruchomości wpłacają po podpisaniu Umowy Deweloperskiej, a pozostałą część przy odbiorze kluczy - mówi Teresa Witkowska.

Do każdego lokalu przynależy przestronny balkon, taras, loggie lub ogródek. Mieszkanie można wybrać w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba łączy Standard RED Plus, który charakteryzuje wysoka jakość materiałów i prac, a także przemyślane projekty mieszkań i części wspólnych. Tylko 20 sierpnia z wykończenia będzie można skorzystać już za 199 zł/mkw.

Ekspert zauważa, że nie tylko zakup mieszkania w Ursusie, ale również mieszkanie tutaj może przynosić oszczędności. Dzięki zastosowaniu rozwiązań ekologicznych – między innymi paneli fotowoltaicznych, wykorzystywaniu wody deszczowej do nawadniania zieleni czy oświetleniu LED – mieszkańcy Alpha Park zapłacą mniejsze rachunki za użytkowanie części wspólnych.


Ursus serwuje naleśniki z betoniarki
20 sierpnia, godzina 10.00
Osiedle Alpha Park, Warszawa, ul. Skoroszewska 11
Wstęp wolny do wyczerpania naleśników

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Marcin
Katowice
jazda na rowerze, bieganie, koncert, wspinaczka, wędrowanie, ognisko, grill, gry planszowe,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Sandra
Wrocław
kino, basen, siłownia, kręgle, bieganie, nauka tańca, rolki, spacer z psem, fotografowanie, fitness,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Tomasz
Zabrze
jazda na rowerze, bieganie, rolki, piłka nożna, badminton, wędkowanie,