Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
30 maj 2017
Meander - Dom Gościnny / Klub Zdrowego Stylu Życia
Miasto: Wrocław

Szukasz miejsca gdzie będziesz mógł dbać o swoje zdrowie i kształtować swoja sylwetkę pod okiem specjalistów w tej dziedzinie? Takim miejscem z pewnością będzie prozdrowotna i ekologiczna mini kawiarenka, w której nie zabraknie wspólnych treningów i wskazówek w odżywianiu. Wszystko to będzie nastawione na poprawę Twojej flory jelitowej!

Meander - Dom Gościnny bo właśnie o tym miejscu mowa to także Klub Zdrowego Stylu Życia. Miejsce to będzie otwarte dla każdego, a osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z szeregu usług jakie są w ofercie.


Meandry to kawiarenki ze zdrową, naturalną, odżywczą i ekologiczną żywnością,które planujemy popularyzować, rozprzestrzeniać i rozwijać na terenie Polski. Jednak nie ograniczają się tylko do usług gastronomicznych, wiele z nich będzie prowadzić dodatkowe usługi. Staramy się łączyć jak najwięcej, w jednym miejscu. Zdrowy styl życia to nie tylko trening i odpowiednie odżywianie, My to wiemy!
Odwiedź nas i daj się zaskoczyć ofertą poszczególnych Meandrów! Ich oryginalnością, pomysłowością, nietuzinkowością i indywidualnością \!

Nie ma drugiego takiego samego - KAŻDY jest inny!

O inicjatywie

Meander - Dom Gościnny / Klub Zdrowego Stylu Życia

Domy Gościnne Pod tęczowym Meandrem to pasjonaci zdrowego stylu życia, a swoją pasję i wiedzę dotyczącą sposobów prowadzenia życia chcą rozprzestrzeniać jak najdalej, a przede wszystkim pokazywać, że naprawdę warto!


Kuchnia, a raczej zdrowe odżywianie, stoi u nas na równi z innymi elementami prozdrowotnymi. Wiemy jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa prawidłowo zbilansowana dieta. Przyjęto, że to właśnie 70% w naszej walce o piękną sylwetkę zawdzięczamy diecie lub po prostu, racjonalnemu odżywianiu, dostosowanemu pod nasz własny organizm i nasz indywidualny sposób życia – nie jesteśmy zwolennikami diet, jesteśmy zwolennikami zdrowego, racjonalnego i odżywczego jedzenia!
W kuchni jak w życiu - z równowagą.

Meander - Dom Gościnny / Klub Zdrowego Stylu Życia

Meander Dom Gościnny zapewnia że zakupione w tym miejscu jedzenie zadba o odżywianie flory jelitowej. Dba również o doznania smakowe, zapachowe i wizualne – gdyż każdy z pewnością zdaje sobie sprawę, że dbać trzeba o wszystkie nasze zmysły, a stwierdzenie "dietetyczne to pewnie niedobre" przeszło już dawno do lamusa, wszystko dzięki możliwościom jakie daje kreatywność ludzi tworzącej tą inicjatywę! Wybierając jedno danie dajesz uciechę wszystkim zmysłom, by każdy posiłek był zasłużoną celebracją dla ciała i umysłu.

Warto wspomnieć, że wspomniany wyżej pomysł już wkrótce wystartuje i będziecie mogli skorzystać z szerokiej gamy możliwości jakie dają nam przeróżne usługi.

WROCŁAW, PAŁ¹DZIERNIK, WIELKIE OTWARCIE

Jeśli zainteresował Cię wyżej wspomniany pomysł i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to już teraz zajrzyj na stronię Meander - Dom Gościnny i obserwuj fanpage opisanej inicjatywy na którym już jest dodawane sporo pomysłów i sposobów na realizowanie swoich sylwetkowych marzeń!

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Girl
Radom
jazda na rowerze,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Przemo
Poznań
kino, basen, bieganie, nauka tańca, spacer, gokarty, kawa, herbata, crossfit,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Agnieszka
Radom
jazda na rowerze, kino, basen, nordic walking, spacer z psem, ognisko, grill,