Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
24 lip 2017
Vademecum bezpiecznego rowerzysty

Rower to doskonały środek transportu: ekologiczny, cichy, tani w zakupie i zasadniczo darmowy w użytkowaniu. Dotrzemy nim praktycznie wszędzie, o każdej porze roku, unikając stania w korkach ulicznych. Jeżdżąc jednośladem, łączymy także przyjemne z pożytecznym.

Ma dwa koła i jeździ – tylko tyle i aż tyle, by czerpać przyjemność z podróżowania wszędzie tam, gdzie tylko sobie wymarzymy. Ale to nie wystarczy! W trosce o własne bezpieczeństwo lepiej odstawić wysłużony składak i zdecydować się na rower wyższej klasy. Wybór odpowiedniego (a więc funkcjonalnego, wygodnego i niezawodnego) jednośladu zależy od tego, kto będzie go używał i w jakim celu oraz po jakich drogach będzie jeździł. Do jazdy codziennej i rekreacyjnej najlepiej sprawdzi się rower miejski, trekkingowy, crossowy lub górski.

Te oraz dużo więcej ciekawych infirmacji również dotyczących bezpieczeństwa, odszkodowania, przepisów drogowych i przygotowania bezpiecznego roweru znajdziecie w załączniku poniżej. Plik do wglądu również na google dysku w linku poniżej.

Vademecum bezpiecznego rowerzysty

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Przemo
Poznań
kino, basen, bieganie, nauka tańca, spacer, gokarty, kawa, herbata, crossfit,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Robert
Wrocław
jazda na rowerze, jazda motocyklem,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Agata
Nowy Dwór Mazowiecki
jazda na rowerze, kino, siłownia, teatr, spacer, nordic walking, koncert, kawa, herbata, ognisko, grill, gry planszowe,