Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
24 lip 2017
Vademecum bezpiecznego rowerzysty

Rower to doskonały środek transportu: ekologiczny, cichy, tani w zakupie i zasadniczo darmowy w użytkowaniu. Dotrzemy nim praktycznie wszędzie, o każdej porze roku, unikając stania w korkach ulicznych. Jeżdżąc jednośladem, łączymy także przyjemne z pożytecznym.

Ma dwa koła i jeździ – tylko tyle i aż tyle, by czerpać przyjemność z podróżowania wszędzie tam, gdzie tylko sobie wymarzymy. Ale to nie wystarczy! W trosce o własne bezpieczeństwo lepiej odstawić wysłużony składak i zdecydować się na rower wyższej klasy. Wybór odpowiedniego (a więc funkcjonalnego, wygodnego i niezawodnego) jednośladu zależy od tego, kto będzie go używał i w jakim celu oraz po jakich drogach będzie jeździł. Do jazdy codziennej i rekreacyjnej najlepiej sprawdzi się rower miejski, trekkingowy, crossowy lub górski.

Te oraz dużo więcej ciekawych infirmacji również dotyczących bezpieczeństwa, odszkodowania, przepisów drogowych i przygotowania bezpiecznego roweru znajdziecie w załączniku poniżej. Plik do wglądu również na google dysku w linku poniżej.

Vademecum bezpiecznego rowerzysty

Komentarzy: 0
Partner do wspólnego...
Zdjęcie profilowe użytkownika
User poszukuje partnera na wspólne: spacer
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Mateusz
Żyrardów
siłownia, bieganie, spacer, piłka nożna, fitness, crossfit,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Klaudia
Jastrzębie-Zdrój
jazda na rowerze, łyżwy, basen, bieganie, rolki, spacer, fotografowanie,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Joanna
Gdynia