Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
20 paź 2017
Twórz zespół Cooking Vana i zwiedzaj świat z innymi!

W ostatnich latach pojawiło się sporo osób, które realizują swoje marzenia związane z podróżowaniem. Właśnie jednym z takich projektów jest Cooking VAN.

Jednak powyższy opis to zbyt krótko przedstawiona wielka inicjatywa. Prócz tego, że ekipa Cooking VAN będzie podróżować po świecie, to będą, to robić specjalnie przystosowanym vanem, w którym będzie się toczyć duża część życia zbliżających się wypraw. Pomysł na realizowanie projektu jest bardzo rozbudowany, a jego częścią będzie zawieranie nowych znajomości, prezentacja regionalnych kuchni, wyjątkowe miejsca, relacja z całej podróży i wiele innych rzeczy, o których będziecie dowiadywać się w trakcie realizowanego projektu.


Naszym celem na kolejne lata jest odwiedzić większość krajów tego wspaniałego świata, pokazując dokładnie ich piękno, kulturę, zwyczaje i przede wszystkim kuchnię. Chcemy pokazać je całemu światu wykorzystując nowoczesne media i internet. Naszym marzeniem jest stworzyć jeden z najciekawszych kanałów podróżniczo-kulinarnych na świecie, oglądanym przez miliony osób, dla których będziemy inspiracją do podróżowania i gotowania lub sposobem na zobaczenie miejsc, do których osobiście nie mogą dotrzeć. - Mówi pomysłodawca inicjatywy Adam Jakubiak.


Każda powstała grupa, która prowadzi swoje kanały z podróżami ma swoja historię. Tak również jest w przypadku omawianej inicjatywy! Skąd więc pomysł na Cooking VAN'a?


Dobre pytanie… (i sam je sobie zadałem) Właściwie złożyło się na to wiele aspektów, ale po kolei…

Wiadomo, że pasja… Od tego zaczyna się wszystko, co chcesz robić w życiu i co wciąż będziesz kochać. Pieniądze to produkt uboczny, przyjemny, ale uboczny. Najważniejsze jest, by dawać ludziom wartość, to podstawa.

W tym projekcie łączy się wiele moich pasji, a to sprawia, że radości i satysfakcji mam co nie miara. Oczywiście dwie podstawowe to pasja do podróżowania i do gotowania. Ale to nie koniec. Fotografia, film, pisanie, marketing – wszystkie te moje zainteresowania będą tutaj równie ważne i równie często wykorzystywane. To mnie cieszy.

Pierwsza wyprawa

Cooking VAN tak jak było wcześniej wspomniane to również zawieranie nowych znajomości i integracja dlatego pierwsza wyprawa jest planowana na krótszy dystans i prawdopodobnie będzie to podróż po Polsce. Wszystko w celu lepszego wzajemnego poznania, sprawdzenia możliwości pojazdu i omówienie dokładnie pomysłu na wspomnianą inicjatywę.

   Wstępnym planem jest:

   • wyprawa na Podlasie
   • (listopad) plan na Rumunię

  Projekt będzie prowadził również swojego bloga, którego możecie odwiedzić TUTAJ. Zachęcamy również wszystkich do obserwowania fanpage'a na którym będą się pojawiać zdjęcia i informacje odnośnie etapów wyprawy.

  Zespół Cooking VAN nadal szuka osób odpowiednich do wyjazdu więc wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania się - TUTAJ

  My życzymy całemu zespołowi powodzenia w realizacji projektów i z pewnością będziemy informować też Qas o dalszym przebiegu każdej wyprawy i całego projektu.

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Agata
Nowy Dwór Mazowiecki
jazda na rowerze, kino, siłownia, teatr, spacer, nordic walking, koncert, kawa, herbata, ognisko, grill, gry planszowe,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Stanisław
Nowy Sącz
siłownia, bieganie,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Przemo
Poznań
kino, basen, bieganie, nauka tańca, spacer, gokarty, kawa, herbata, crossfit,