Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
6 lut 2018
Współpraca: Park Trampolin JumpWorld - Radom

Park trampolin i rozrywki JumpWorld w Radomiu! Zapraszamy do galerii feniks przy Grzecznarowskiego! czeka na was skakanie na sto sposobów, tor ninja, gladiatorzy i cala masa endorfin do załapania! nie przegap ich! Jump World w Radomiu to doskonałe miejsce dla dzieci, które w ciekawy i zupełnie nowy sposób mogą spożytkować swoje niemałe pokłady energii, dla młodzieży, która może realizować nawet najbardziej zakręcone pomysły i w końcu dla dorosłych, którzy poczują lekkość unosząc się i zrzucając ciężary z dnia codziennego.

JumpWorld Radom podzielony jest na kilka stref różniących się swoją charakterystyką. Każdą strefą opiekuje się wykwalifikowana i uśmiechnięta kadra pracowników, która czuwa nad bezpieczeństwem oraz właściwym korzystaniem z atrakcji.

Jeżeli chcesz urządzić niezapomnianą imprezę nie tylko urodzinową, zorganizować świetną wycieczkę szkolną, pomóc swojemu dziecku znaleźć nową ulubioną dyscyplinę sportową, zintegrować pracowników na wyjątkowych zawodach sportowych, zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu….SKOCZYĆ, by dopadły Cię podniebne endorfiny, zapoznaj się z naszą ofertą.

Pełna oferta i opis atrakcji dostępne są na naszej witrynie jumpworld.pl/radom oraz na fanpage na Facebooku JumpWorld Radom.

Jump World

Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Magda
Elbląg
jazda na rowerze, nordic walking,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Marzena
Kraków
jazda na rowerze, łyżwy, kino, rolki, spacer, kawa, herbata, tenis stołowy, narty,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Patryk
Wieruszów
jazda na rowerze, siłownia, bieganie, paintball, spacer z psem, sporty walki, narty, motocross, quady, (czyjeś) wesele,