Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
4 wrz 2015
MOTYWUJÄ„CE SMARTFONY

Żyjemy w czasach, w których smartfony i elektronika stały się nieodłącznym elementem. Na co dzień korzystamy z telefonów i tabletów, laptopów i wielu innych. Towarzyszą nam w pracy, w szkole, na spotkaniu, a ostatnimi czasy nawet na treningu! Bardzo dobrze, że technika ciągle idzie w przód ułatwiając nam osiąganie sportowych i dietetycznych celów w prosty i przyjemny sposób. Przedstawiamy kilka aplikacji, które pomogą Wam zmotywować się do treningu

 • RUNTASTIC SIX PAC ABS
  Dla wszystkich, których celem jest brzuch. Dzięki starannie przygotowanym ćwiczeniom jesteś w stanie uzyskać mocny i płaski brzuch. Wybierz czas trwania treningu, od 10 dni do miesiąca, i do dzieła.
 • ENDOMONDO
  Bardzo pomocna i dobrze zaprojektowana! Masz możliwość wyboru wielu rodzajów aktywności. Uruchamiasz aplikację przed rozpoczętym treningiem, chowasz do kieszonki, a po skończonym treningu widzisz wszystkie efekty pracy. Ilość spalonych kalorii, prędkość, odległość, czas, trasę, i wiele innych
 • FITNESS BUDDY
  Coś dla stałych bywalców siłowni. Aplikacja służy jako trener personalny, którego zawsze macie pod ręką. Zawiera 300 kompleksowych ćwiczeń, z uwzględnieniem urządzeń takich jak sztangi, hantli, piłki lekarskiej. Dodatkowo jest możliwość ułożenia własnego planu treningowego.
 • WOD DECK OF CARDS
  Coś dla fanów CrossFitu! Aplikacja daje możliwość stworzenia własnego WOD (Workout Of the Day), czyli treningu dnia. Samodzielnie wybierasz ćwiczenia, jakie chcesz wykonać, a aplikacja dostosowuje kolejność oraz intensywność.
 • FATSECRET
  Aplikacja dietetyczna, pozwalająca na sprawdzanie w prosty sposób kaloryczności posiłków lub produktów. Zawiera szeroką bazę produktów ze sklepów z całej Polski. Jej dodatkowa zaletą jest możliwość zeskanowania kodu kreskowego danego produktu i wykazanie jego wartości odżywczych.
Komentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Darek
Jastrzębie-Zdrój
jazda na rowerze, kino, basen, siłownia, bilard, spacer z psem, tenis stołowy, sporty walki, narty, snowboard,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Sylwia
Kolbuszowa
jazda na rowerze, bieganie, rolki, aerobik, spacer, koncert,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Martyna
Poznań
kino, kręgle, bilard, spacer, koncert, kawa, herbata, wędrowanie, urban exploration, kajakarstwo, jazda konno,