Polecamy również
Spotkania grupowe
Znajomi online
Brak znajomych online.
23 wrz 2015
Ćwiczenia na ładny brzuch

Wiadomo, że w walce o ładny brzuch liczy się wszystko. Znaczenie ma nasza dieta, tryb życia i aktywność fizyczna. Ale o piękny brzuch trudno, kiedy do naszego codziennego planu nie dorzucimy odpowiednich ćwiczeń. Dlatego w czasie treningów skupiaj się przede wszystkim na ćwiczeniach wytrzymałościowych. To dzięki nim wygrasz walkę ze zbędnym tłuszczem i wymodelujesz sobie piękny brzuch.

Najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch

Jeśli myślisz, że wystarczą zwyczajne brzuszki to głęboko się mylisz. Praca nad brzuchem to w rzeczywistości praca nad całym Twoim ciałem. Dlatego też prawidłowy i optymalny zestaw treningowy na płaski brzuch zawiera w sobie także także skłony, krążenia bioder i skręty tułowia. Takie ćwiczenia pozwolą odpowiednio zadbać o dolny odcinek grzbietu.

Na brzuch dobre są skłony w leżeniu głową w dół i unoszenie nóg w czasie leżenia na skośnej ławce. Dobrze sprawdzi się też unoszenie nóg podczas leżenia płasko.

Mel B - 10 minutowy trening brzuchaEwa Chodakowska - Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuchTrening brzucha by AnnKomentarzy: 0
Dołącz do Cooking VAN
Partner do wspólnego...
Brak.
Ostatnio dołączyli
Zdjęcie profilowe użytkownika
Marcin
Katowice
jazda na rowerze, bieganie, koncert, wspinaczka, wędrowanie, ognisko, grill, gry planszowe,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Tomasz
Zabrze
jazda na rowerze, bieganie, rolki, piłka nożna, badminton, wędkowanie,
Zdjęcie profilowe użytkownika
Robert
Wrocław
jazda na rowerze, jazda motocyklem,